Home » Sports » BET Analysis
BET Analysis icon

BET Analysis

2.7.0 for Android

Tikon Software

Verification passed

The description of BET Analysis

Evet sevgili dostlar yapay zekaya dayanan tahmin ve istatistik uygulaması BET Analiz ile karşınızdayız.
Nedir bu yapay zekaya dayanan tahminler ?
Takımların birbirleriyle olan maçları, genel, iç saha ve dış saha formları, ligin genel karakteri, eksik oyuncular gibi parametreler belli bir algoritmadan geçirilerek sizlere olası sonuçları en doğru şekilde sunmak amacıyla geliştirilen bir sistem.

Tahminlerimizin %80 - %85 tutuyor seklinde sadece göz boyamaya yönelik bilgiler vermeyi çok doğru bulmuyoruz çünkü gerçekçi değil. Ne kadar yüksek başarı oranına sahip olsak da biliyoruz ki olay sadece istatistiklerden ibaret değil. Önerilen tahminlerin sadece olası sonuclar olduğunu unutmayın lütfen :)
Uygulama sadece bizim size sunduğumuz tahminlerden ibaret değil. Kendi tahminlerinizi de çok rahat çıkartabileceğiniz çok detaylı bir istatistik verimiz mevcut. Keşfettikçe seveceğinize eminiz.
Bunun dışında mevcut günün maçlarının canlı skorlarını takip edebilirsiniz. İstediğiniz maçları favori listenize ekleyebilir, kalabalık maç listesinden kurtulup sadece ilgilendiğiniz maçları takip edebilirsiniz. Bununla da bitmedi. Eğer uygulama bildirimlerine izin verirseniz favoriye aldığınız maçlarla alakalı önemli olayları bildirim olarak alabilirsiniz ( Maç başladı, gol, ilk yarı, kırmızı kart , maç bitti vs.).
Uygulamayıp beğenip eğlenmeniz dışında umuyoruz ki biraz da para kazanmanıza yardımcı oluruz :)
Bol şanslar..

Category: Free Sports

Publish Date: Apr 12, 2021

Latest Version: 2.7.0

Get it on: Get BET Analysis for Free on Google Play

Requirements: Varies with device

Alternatives to BET Analysis
Searching...